Značky

Crocs

Člověk by si řekl, že nic horšího než ponožky v sandálích už nemůže přijít. Omyl! Již několikátou sezónu je náš trh zaplavován kusem gumy s dírkama, který si jedna skupina s nadšením kupuje a prohlašuje, že tyto boty miluje, druhá skupina razí teorii, že tohle si na sebe vezme snad jenom máčo. Crocsy –  to […]

Člověk by si řekl, že nic horšího než ponožky v sandálích už nemůže přijít. Omyl! Již několikátou sezónu je náš trh zaplavován kusem gumy s dírkama, který si jedna skupina s nadšením kupuje a prohlašuje, že tyto boty miluje, druhá skupina razí teorii, že tohle si na sebe vezme snad jenom máčo.

Crocsy –  to je to oč tu běží. Jsou pohodlné, barevné a hnusné. Ano, i já se hrdě hlásím ke skupině, která tyto divné “pantofle” nějak nepobírá. Je mi jedno, že si můžu vybrat z nepřeberného množství barev (červené, růžové, zelené, modré, žluté atd.), s kytičkou, puntíky i s kožíškem na zimu. Že si je mohu vzít, když jdu na procházku, na pláž, do města, (nedejbože) do práce.

Ano, pochopím, když si je někdo pořídí jako pantofle na doma nebo na zahradu, ale toto území by taky nikdy neměly opustit. Vážně nechápu jak si je někdo může vzít do práce nebo do restaurace či na nákup. Působí to na mě, jako když se dotyčný zapomněl přezout.  Zajímalo by mě, jak se z Crocsů stal hit. Kdyby to nosilo jen pár neznámých jedinců, byli by okamžitě společností prohlášeni za mimoně. Ale pak si je zřejmě obula nějaká “celebrita”, která doufala, že si toho nikdo nevšimne a módní hit byl na světě. A aby toho nebylo málo, Crocsy jsou už taková kvalitka, že některé kousky už nejsou vyráběny ani z gumy, ale jen z obyčejné pěny.

 

Add Comment

Click here to post a comment