Tipy na nákup

Dopřejte svým nožkám špetku italského luxusu!

Léto je tu a rozhodně se neobejdete bez sandálků podle poslední italské módy. Naleznete zde dámské sandály různých italských značek jako Gino Sentell, GIOVANNI TEMPESTI a jiné. Tyto sandály vyzařují typický italský šarm a eleganci. Pokud si tyto nápadité sandály koupíte, můžete se těšit na dokonalé řemeslné zpracování a zároveň pohodlí, které si Vaše nožky zaslouží. Některé z těchto „ušlechtilých“ kousků se pyšní krystaly od Swarovského. Tyto střevíčky jsou známkou luxusu, elegance a originality.

Tip pro podnikavé: Koupě luxusních botiček vás nemusí přijít draho. Zapojte se mezi influencery v PR Yardu, oslovte inzerenty a nabídněte jim autentickou recenzi recenzi na svém YouTube kanálu nebo jiné sociální síti.

V případě, že si chcete odpočinout od vysokých podpadků, čekají tu na Vás dámské baleríny. Balerínky od značky Campo di Fiory přinesou k Vám domů tradici, jak v motivech tak v samotném provedení a výrobě. Vyměňte strojově vyráběnou „parádu“, o jejíž kvalitě lze nahlas pochybovat, za tradiční metodu ručně vyráběné obuvi, které předchází výběr nejkvalitnějších materiálů. Díky neopakovatelným a limitovaným kolekcím budete svými originálními a kvalitními balerínkami rozhodně vyčnívat z fádního davu.

Další srdcovou záležitostí každé ženy jsou jednoznačně dámské lodičky. Vyzkoušejte, jak se žije na „vysoké noze“ s lodičkami značky MENBUR. Tato značka podtrhne eleganci a grácii každé ženy. Jestliže máte slabost pro precizně propracované výšivky, krajky a originální zdobení a bědujete, že na českém trhu se Vám těchto kousků moc nedostává, navštivte některý ze specializovaných e-shopů. Již nemusíte slintat nad módními časopisy, kde mají modelky na nohách luxusní kousky a následně se smiřovat s tím, že tady je jen tak nekoupíte… Budete překvapeni, co na vás čeká online.