Značky

Ed Hardy

Dnešní módní trendy sice udávají  výrazné barvy botek, ale Vám to i tak nestačí? Chcete něco “čučavého”, co upoutá pohled každého, kdo kolem Vás projde? V tom případě je nejvyšší čas poznat značku Ed Hardy. Tato značka je určená lidem, kteří si libují v extravaganci, výrazných barvách a tetování. První náměty této americké módní značky […]

Dnešní módní trendy sice udávají  výrazné barvy botek, ale Vám to i tak nestačí? Chcete něco “čučavého”, co upoutá pohled každého, kdo kolem Vás projde? V tom případě je nejvyšší čas poznat značku Ed Hardy. Tato značka je určená lidem, kteří si libují v extravaganci, výrazných barvách a tetování. První náměty této americké módní značky se zrodili v hlavě Dona Eda Hardyho, který se stal jakým si představitelem moderního tetování. Jako první západní tatér  používal postupy a prvky japonské tetovací estetiky. Don je nejen tatér, ale dále i malíř a grafik. Módní návrhář Christian Audigier začal podle tvorby Eda Hardyho navrhovat oblečení a v roce 2004 vznikla samotná značka. Dnes si můžete od značky Ed Hardy pořídít oblečení, boty, kabelky, batohy, módní doplňky,hodinky i ložní prádlo. Důkazem, že Ed Hardy je světová značka je fakt, že jejími tvářemi se stali Tom Cruise, Madonna či Paris Hilton. V české kotlině je to Alice Bendová nebo Tomáš Ujfaluši.

Pokud nechcete splývat s davem tak tato značka s motivy lebek, draků, lvů, motorkářů, gejš a odvážných holek, je pro Vás to pravé. Většina výrobků je vyrobena v Americe, takže se nebojte že si za své peníze přinesete domů čínskou kvalitu. Nemusíte si však objednávat zboží přímo z Ameriky. Značka Ed Hardy má prodejnu i v Praze v Karmelitské ulici 22 na Malé Straně. A pokud nemáte to štěstí a nebydlíte v našem hlavním městě stačí sednout na internet a zboží si objednat. Samozřejmě nejsou tyto kousky zrovna levná záležitost, ale to už u “dobrých” značek bývá. A proč si jednou za čas neudělat radost?

Add Comment

Click here to post a comment