Značky

Hugo Boss

Hugo Boss založil módní značku v roce 1923 v Metzingenu. Kvůli nepříznivé finanční situaci v Německu se firma dostala do bankrotu již v roce 1930. Vzchopila se před a v průběhu druhé světové války, kdy firma vyráběla uniformy pro vojáky Wehrmachtu, pro SS a další státní složky. Po skončení druhé světové války musel Hugo Boss […]

Hugo Boss založil módní značku v roce 1923 v Metzingenu. Kvůli nepříznivé finanční situaci v Německu se firma dostala do bankrotu již v roce 1930. Vzchopila se před a v průběhu druhé světové války, kdy firma vyráběla uniformy pro vojáky Wehrmachtu, pro SS a další státní složky. Po skončení druhé světové války musel Hugo Boss zaplatit pokutu za podporu Třetí říše. Hugo Boss zemřel v roce 1948, ale firma se udržela na trhu a začala se věnovat výrobě pánského oblečení. Značka Hugo Boss se stala velice oblíbenou pro svoji originalitu, kvalitu materiálů a eleganci. Pánové na ni nedají dopustit!

Dnes má tato značka přes 5 000 prodejen ve 102 zemích světa. Nabízí tři hlavní kolekce, které dopřejí svým zákazníkům všestranné využití pro různé příležitosti – zábava, sport a volný čas, formální a společenské události. A to nejen pro muže, ale i pro ženy a děti. Hugo Boss obléká a obouvá ženy od roku 1998. Když trochu zapátráte na e-shopech, objevíte boty od 1 300 Kč. Vyjímkou však nejsou boty, které přesáhnou hranici 5 000 Kč.

 

 

 

 

Add Comment

Click here to post a comment