Tipy na nákup

Jarní dámské boty pro rok 2020?

Čeká nás chladná a sněhově bílá zima, ale nebude trvat věčně. Bude za námi dříve, než řekneme švac a je potřeba se pěkně v předstihu připravit na jaro. A jak jinak se pořádně probrat ze zimního spánku než přívalem krásných pestrých barev? Jarní módní trendy pro rok následující nám v tom pomůžou. Zatímco boty letošního roku moc barev nepobraly, v roce 2020 si jich užijeme dosytosti. Kdo na sebe rád poutá pozornost okolí svými botkami, má se na co těšit. V kurzu budou syté, pestré barvy, hravost a nápadité kreace. Kolekce jarních bot pro rok 2020 vás dostane!

Pokud chcete být za sladkou zmrzlinku a vymódit se jemnými krémovými barvami, pak i pro vás máme dobrou zprávu. Módní kolekce pro rok 2020 holdují jemným tónům zmrzliny v odstínech mátové, meruňkové, malinové a kakaové. To se týká jak oblečení tak bot. A protože nám retro styl bude vládnout i pro letošek, budeme si moci obout jarní boty plné květin.

Tak to máme shrnutí, co se týče barev našich botek. Ale jaké že typy dámských  bot budou vévodit ať už kamenným či internetovým prodejnám? Nebojte se, v roce 2020 si nemusíte kvůli módnímu diktátu vyvrknout nohu na “jehlách” ani se v nich nebudete bořit mezi kočičí hlavy. Pokud nejste vyznavačem “jehel”, ale nechcete se vzdát svých výšek, nazujte si třeba trendy dřeváky.

Díky jejich platformám a širokým podpatkům zaručeně nebude vaše chůze připomínat strom klátící se ve větru. Pohodlí dopřejete vašim nohám v páskových sandálích a otevřených botách na klínku s květinovými a ovocnými motivy, které jsou hitem letošního jara. Dámským botám vévodí nejen přírodní motivy, ale i materiály. V oblasti oblékání zazáříte nějakým tím pleteným či háčkovaným svetříkem nebo tričkem a ani u jarních bot tomu není jinak. Oživte svůj botníček pletenými balerínkami!