Značky

Lacoste

Známý francouzský tenista René Lacoste  založil módní značku Lacoste v roce 1933. Této značce dal nejen své jméno, ale i svou přezdívku – aligátor. Ze začátku se značka Lacoste soustředila na výrobu tenisového a jiného sportovního oblečení. Značka produkovala kvalitní zboží a její styl se stal masově oblíbený natolik, že zavedla výrobu obuvi, hodinek a […]

Známý francouzský tenista René Lacoste  založil módní značku Lacoste v roce 1933. Této značce dal nejen své jméno, ale i svou přezdívku – aligátor. Ze začátku se značka Lacoste soustředila na výrobu tenisového a jiného sportovního oblečení. Značka produkovala kvalitní zboží a její styl se stal masově oblíbený natolik, že zavedla výrobu obuvi, hodinek a parfémů. Jak u oblečení tak i u obuvi  se značka Lacoste drží hesla “v jednoduchosti je krása”. Boty Lacoste mají nápaditý design a drží se módní taktovky.

Značka Lacoste Vám nabízí elegantní, vycházkovou i sportovní obuv. Všechny boty splňují standart – kvalita a pohodlí. Když máte štěstí na výprodej můžete si takové boty koupit za 1 000 Kč, ovšem cena se může vyšplhat i na 8000 Kč. Hledejte v e-shopech nebo v kamenných obchodech. Kromě obuvi tam naleznete oblečení, hodinky, sportovní tašky, brýle, parfémy atd.

Jak poznat originál Lacoste?

U bot žádnou vychytávku neznám, ale u triček ano. Opravdové polotrička Lacoste mají perleťové knoflíky. Jelikož je perleť přírodní produkt, není možné, aby dva knoflíky na jednom tričku vypadaly stejně. Jednobarevná pola mají dva knoflíky. Sledujte také zemi původu daného polotrička. Pravá značka Lacoste nechává oblečení šít v Peru, Francii, Maroku a Indonésii. Pokud zjistíte, že Vaše polotričko je z asijské země nebo z Argentiny či Indie, gratuluji koupili jste si padělek. Originální oblečení má velikost udávanou číselně. Jestliže je velikost udávána v písmenech (M, L, XL ..) jedná se o padělek.

 

 

Add Comment

Click here to post a comment