Novinky a trendy

Letní dámské boty pro rok 2019

Zničeho nic přišlo léto a mnoho žen s hrůzou zjistilo, že ve svém botníku nenajde nic kloudného na letošní letní sezonu.

A co je hitem letošního léta? Letní dámské boty jsou ve znamení špiček, platforem a čučavých barev. Pokud se bojíte, že v regálech obchodů naleznete sice hezké, ale nepohodlné boty, můžete se uklidnit. Letošní sezona přeje hezkým sexy botám, ale i těm pohodlnějším modelům.

Letošní léto zapláčou všechny majitelky širokých chodidel, protože se vrací do módy špičky. A ne jen tak ledajaké. Pokud máte chuť někoho nakopnout, pořiďte si boty s kovovými špičkami. Někteří výrobci takové boty vyrábí kvůli větší odolnosti, ale letos je budou vyrábět proto, že je to hit letošního roku. Potvrzují to i kolekce mnoha známých návrhářů. Další metou jsou pletené sandály, které se po dlouhé době vrací na scénu a to v jasných barvách a neobvyklých způsobech pletení. A konečně platformy. Ty sice frčeli i vloni, ale letos jsou “in” botky, které vypadají buď jako silné retro 60. a 80. let nebo jako botky z Marsu. Pro některé je doba 60. a 80. let jako vystřižená z Marsu, tak to bude možná tím.

Na loňských kolekcích se někteří návrháři pokusili o nastolení trendů bot pro Popelky –  průhledné boty. Co se v loňském roce neuchytilo, to letos vytáhl nějaký uznávaný návrhář na módní přehlídku a nový trend je na světě! Boty z čistého vinylu budou vypadat určitě zajímavě na každé tlapce. Milovnice bot s klínky a s espadrilky můžou zůstat v klidu. I letos si přijdou na své. Co se týká barev, letos vévodí jednak pastelové barvy, ale i ty zářivé. A to doslova. Nejpopulárnější jsou zlaté a stříbrné boty. Ale ani dalším výrazným barvám se meze rozhodně nekladou. Červené, modré, zelené, žluté, vše čím na sebe upozorníte.

Add Comment

Click here to post a comment