Značky

Nike

Máte rádi fajfku? Když říkám fajfka, nemyslím tím končetinu ani pradědečkovu verzi cigarety. Znak ve tvaru fajfky má americká značka Nike. Tuto značku založil Bill Bowerman a Phil Knight v roce 1971. Firma Nike vyrábí boty, oblečení, doplňky a vybavení pro řadu sportů. Původně se tato značka orientovala na výrobu sportovní obuvi, která pomůže sportovcům dosahovat […]

Máte rádi fajfku? Když říkám fajfka, nemyslím tím končetinu ani pradědečkovu verzi cigarety. Znak ve tvaru fajfky má americká značka Nike. Tuto značku založil Bill Bowerman a Phil Knight v roce 1971. Firma Nike vyrábí boty, oblečení, doplňky a vybavení pro řadu sportů.

Původně se tato značka orientovala na výrobu sportovní obuvi, která pomůže sportovcům dosahovat těch nejlepších výkonů. Ale nezůstalo jen u sportu. Dále si můžete pořídit i klasickou obuv, sandále i pantofle. Se značkou Nike si můžete být jisti, že při sportu i při běžných činnostech budete vypadat stylově. Ovšem nejen ženy a muži si můžou dopřát tuto kvalitní obuv.

Nike vyrábí boty i pro vaše děti. V dnešní době už i malé děti ze školky vědí, co znamená být “in” a “cool” a chtějí taky takové být. A proto můžeme v našich obchodech vidět stále menší a menší děti, jak buď nutí nebo prosí (zřejmě podle druhu výchovy) své rodiče, aby jim koupili značkové boty. Pokud už jste se nechali uprosit či uřvat vašimi ratolestmi a chcete jim pořídit nějakou tu značku, pak můžete zkusit Nike. Vás může uchlácholit fakt, že dětem pořídíte kvalitní obuv, která bude pro jejich nožky tvořit kvalitní podpěru, která se i dobře udržuje.

Add Comment

Click here to post a comment