Novinky a trendy

Pánské boty – jaro 2020

Pánské boty jsou povětšinou vyráběny z kvalitních materiálů. Ani pro krásu nemusí muži trpět jako ženské pokolení. Ani letošní jarní sezóna neubere nic na kvalitě a pohodlíčku pánských bot.

Ti muži, kteří si rádi hrají, budou mít jistě radost z letošní jarní kolekce. Ta je inspirovaná námořnickým a vojenským stylem. Pokud si chcete hrát na vojáky, obujte si desert boots. Za války je vojáci nosili v poušti. Ty jsou letošním módním hitem pro svůj ležérní vzhled a pohodlí. Většinou jsou vyráběny ze semiše. Barvám vévodí zelená, modrá, béžová, hnědá a šedá. Je pravda, že těmto pánským botám nepřijde na chuť každý. Někomu můžou připadat spíš jako bačkory, ale těm kteří podléhají módnímu diktátu ať už diktuje cokoliv, se budou určitě líbit.

Pokud jste v dětství snili o tom, že budete námořníkem, kupte si boat shoes (lodní boty). Svůj název získaly právě proto, že je nosili námořníci. V 80. letech byly velice moderní v Americe i v jiných zemích a protože se móda neustále opakuje, zažívají svůj comeback i tyto boty. Boat shoes i desert boots patří do ležérního stylu. Hodí se proto ke košili, jeansům i k šortkám. Ovšem zapomeňte na ponožky! A to i přesto, že Česká republika je plná vyznavačů ponožek v sandálích.

Vedle nešlápnete ani pokud si obujete staré dobré tenisky. “In” jsou nízké i ty vyšší ve stylu Converse. Co se týká barev, dala Vám módní policie volnou ruku. Pokud potřebujete něco vzdušnějšího pořiďte si sandále. Jelikož se hitem pánských bot staly také klasické kožené sandály v hnědé barvě, bude i Váš dědeček konečně vypadat stylově.

Add Comment

Click here to post a comment