Značky

s. Oliver

Pokud chcete svým nožkám dopřát pohodlí a krásné kvalitní obutí za rozumnou cenu, pak jsou pro Vás boty od s. Olivera to pravé. Značku s. Oliver založil módní průkopník Bernd Freier v roce 1969. V německém městě Würzburg otevřel svůj první butik. Původní název byl sir Oliver a později se společnost přejmenovala na s. Oliver. Dnes […]

Pokud chcete svým nožkám dopřát pohodlí a krásné kvalitní obutí za rozumnou cenu, pak jsou pro Vás boty od s. Olivera to pravé. Značku s. Oliver založil módní průkopník Bernd Freier v roce 1969. V německém městě Würzburg otevřel svůj první butik. Původní název byl sir Oliver a později se společnost přejmenovala na s. Oliver. Dnes má tato značka prodejny po celé Evropě a některé naleznete i v České republice, konkrétně v Praze a Brně. Ovšem boty objevíte i v běžných prodejnách obuvi. Tato značka Vám nabídne boty, oblečení i módní doplňky. A to jak ženám tak mužům. Nezapomíná se ani na nadměrné velikosti.

Ohledně bot se s. Oliver neorientuje jen na určitý typ. Ať už sháníte kozačky, polobotky, sandále, balerínky či pantofle tak si určitě vyberete. Tváří značky s. Olivera se stala i zpěvačka Anastacia, která pro něj navrhla v roce 2006 i vlastní kolekci.

S. Oliver si získává čím dál tím větší oblibu i u českých zákazníků a hlavně zákaznic. Až se nechce věřit, že je to německá značka, že? Jak je vidět, Němci dokáží vyrobit nejen dobrá auta, ale i boty a oblečení.

 

Add Comment

Click here to post a comment