Značky

Tamaris

Další značkou obuvi, kterou naleznete i v běžných prodejnách, je Tamaris. Patří do módní a obchodní skupiny Wortmann, jako např.: s. Oliver či Caprice. Pokud tento článek čtou muži, nemusí snad ani pokračovat, protože značka Tamaris se specializuje na výrobu dámské obuvi. Ale pokud chcete pořídit nějaký hezký páreček svojí drahé polovičce, tak pokračujte dál. […]

Další značkou obuvi, kterou naleznete i v běžných prodejnách, je Tamaris. Patří do módní a obchodní skupiny Wortmann, jako např.: s. Oliver či Caprice. Pokud tento článek čtou muži, nemusí snad ani pokračovat, protože značka Tamaris se specializuje na výrobu dámské obuvi. Ale pokud chcete pořídit nějaký hezký páreček svojí drahé polovičce, tak pokračujte dál. S touto značkou se obujete od jara až do zimy. A když říkám do zimy, nemusíte se bát, že si koupíte hezké zimní boty, ve kterých pojedete jako namydlenej blesk. U většiny bot se musíte rozmyslet mezi stylem a praktičností, mezi krásnými botami a zlomenými nohami. Patříte však mezi náročné zákaznice a chcete obojí? Propojení stylu a praktičnosti naleznete u bot značky Tamaris. Ty mají protiskluzovou podrážku a systém Antischokk, který tlumí nárazy při došlapu až o 50 %. Boty jsou vyráběny hlavně z kůže a z přírodní bavlny.

Tamaris Vám nabízí lodičky, polobotky, sandále, pantofle, baleríny, mokasíny, kozačky, společenskou obuv a obuv do vody. Pokud chcete, aby Vám botky dobře a dlouho sloužili, je potřeba se o ně dobře starat. A i na péči o Vaši obuv značka Tamaris myslí. Můžete si od ní pořídit krémy, napínáky na boty a vložky do obuvi. Co se týká ceny, i s ní budete určitě spokojeni. A protože je jaro, zaměříme se na ceny jarní obuvi. Polobotky koupíte od 1 100 Kč, na teplejší jaro si pořiďte lodičky od 1 300 Kč a pokud hledáte něco více vzdušnějšího, investujte do páru sandálek od 900 Kč.

Add Comment

Click here to post a comment